STV Trans, s.r.o.

STV Trans, s.r.o.Přeprava ADRStandardní přepravaKariéraKontaktyReference

Kontakty

STV TRANS, s.r.o.
areál poličských stojíren
Bořiny 1145, Horní Předměstí

572 01 Polička
+420 773 906 201
info@stvtrans.cz

Certifikace

ODKAZY

Hledáme dispečera MKD na HPP.Více informací ->Specialista na přepravu výbušnin a munice - ADR I

Kariéra

Dispečer MKD

STV TRANS s.r.o., zavedená dopravní firma se sídlem v Poličce, zabývající se přepravou nebezpečných nákladů, hledá dispečera MKD na HPP.

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Alespoň středně pokročilou znalost AJ (další jazyk výhodou NJ, RU)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost nařízení Evropského parlamentu a rady (ES) č. 561/2006
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, spolehlivost, odpovědnost

Náplň práce:

  • Plánování a organizování přeprav
  • Komunikace s řidiči
  • Optimalizace tras, ( GPS lokalizační systém)
  • Administrativní zpracování přeprav
  • Komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + výkonnostní prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na stravování

Nástup dohodou.